Artykuł w budowie

Jeśli tutaj trafiłeś to znaczy że interesujesz się górami, Podhalem czy też turystyką, właśnie opracowujemy treści dla tej podstrony. Zajrzyj tu niebawem lub obserwuj nasz profil na Facebooku na pewno Cię powiadomimy!

BUKOWINA TATRZAŃSKAbijące serce Podhala

Bukowina Tatrzańska to jedna z najpiękniejszych miejscowości na Podhalu. Nocowanie pod Tatrami, piesze wędrówki po urokliwych zakątkach, samodzielne odkrywanie i podziwianie każdego skrawka łąki, lasu, rzeki – to przyjemność, jakiej możesz doświadczyć, wybierając naszą miejscowość. Każdy, kto choć raz odwiedził to miejsce, potwierdzi, że to prawda.

Bukowina Tatrzańska słynie z swych malowniczych terenów, wyciągów narciarskich, regionalnych karczm i basenów termalnych. Przyjeżdżając tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić beztroski i udany urlop.

Bukowina Tatrzańska

Czy wiesz, że kozica to żywy symbol Tatr? Od niej wywodzą się lokalne nazwy: Kozi Wierch, Kozia Dolina, Kozi Grzbiet itp. Czy udało Ci się kiedyś spotkać to piękne zwierze na swojej drodze?

Tatry są miejscem, gdzie na niewielkiej powierzchni można zaobserwować różne piętra roślinne. Strefowy układ roślinności wynika ze zmieniających się warunków siedliskowych wraz ze wzrostem wysokości nad poziom morza.

  • Czy wiesz, że kozica to żywy symbol Tatr? Od niej wywodzą się lokalne nazwy: Kozi Wierch, Kozia Dolina, Kozi Grzbiet itp. Czy udało Ci się kiedyś spotkać to piękne zwierze na swojej drodze?

  • Tatry są miejscem, gdzie na niewielkiej powierzchni można zaobserwować różne piętra roślinne. Strefowy układ roślinności wynika ze zmieniających się warunków siedliskowych wraz ze wzrostem wysokości nad poziom morza.

Razem z nami
poznawaj piękno Tatr