Termalny relaks w gorących wodach

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska

W naszej miejscowości znajdziesz jedne z najsłynniejszych term na Podhalu! Otoczony lasem iglastym nowoczesny obiekt przyciąga atrakcjami wodnymi osoby w każdym wieku!

Termy Bukovina to miejsce, które musisz odwiedzić wypoczywając Pod Gontem. Czekają na Ciebie baseny wewnętrzne i zewnętrzne, zjeżdżalnie, strefa wellness i SPA, aromaterapeutyczne seanse w saunie, a wieczorami coś wyjątkowego czyli noc basenów.

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska
fot. termabukowina.pl

Zobacz stronę termabukowina.pl lub pokaż na mapie. Odległość 1,7 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Bania Białka Tatrzańska

W Termach Bania znajdziecie strefę rozrywki, relaksu oraz saunarium. Na dzieci czeka mnóstwo zjeżdżalni i atrakcji wodnych, które pozwolą wypełnić przygodą cały dzień.

Polecamy zwłaszcza w słoneczne dni, które możecie spędzić w słońcu i w wodzie jednocześnie. Termy Bania znajdują się u stóp wyciągu narciarskiego, tuż pod Kotelnicą. To miejsce tętniące życiem i niesamowitą energią!

Termy Bania Białka Tatrzańska
fot. termabania.pl

Zobacz stronę termabania.pl lub pokaż na mapie. Odległość 9,4 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Gorący Potok Szaflary

oddalony od nas o 11 km, to także ważny i godny polecenia ośrodek rekreacyjny.

Granitowe niecki, kąpiele borowinowe, zabiegi SPA, saunarium i strefa basenowa z basenami zewnętrznymi. Goracy Potok to termy inne niż wszystkie, dlatego również warto je odwiedzić.

Termy Gorący Potok Szaflary
fot. goracypotok.pl

Zobacz stronę goracypotok.pl lub pokaż na mapie. Odległość 11,8 km. Sezon LATO/ZIMA

Najlepsze w Polsce gorące wody termalne.

Powyższe baseny znajdują się w najbliższej odległości od Domu Wczasowego Pod Gontem, Szczególnie Polecamy nasze rodzime Termy Bukovina.

Aqua Park Zakopane

wygodny dojazd z Bukowiny Tatrzańskiej. Zjeżdżalnie, jacuzzi i inne wodne atrakcje! Aquapark Zakopane to również strefa rozrywki z kręgielnią.

To dobry wybór jeżeli nie wszyscy w naszej rodzince lubią pływać. Część może iść na baseny, część na kręgle i coś pysznego do jedzenia.

Aqua Park Zakopane
fot. aquapark.zakopane.pl

Zobacz stronę aquapark.zakopane.pl lub pokaż na mapie. Odległość 13,6 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy ChochołowskieChochołów

To zabawa w czystej formie! Przestronna i nowoczesna infrastruktura, długi czas zjazdu na zjeżdżalniach, piękne widoki i dobre zaplecze turystyczne.

Obiekt położony dosyć daleko od Bukowiny Tatrzańskiej, bo sam dojazd zajmie wam ok 40 minut, jednak być na Podhalu i nie spróbować kąpieli w największych termach w Polsce… no sami pomyślcie.

Termy Chochołowskie Chochołów
fot. chocholowskietermy.pl

Zobacz stronę chocholowskietermy.pl lub pokaż na mapie. Odległość 29,3 km. Sezon LATO/ZIMA

AquaCity Poprad- Słowacja

Termalne baseny zewnętrzne, 2 całoroczne rury i zjeżdżalnie, 1 wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich, 2 zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond z barami, 2 duże relaksacyjne baseny zewnętrzne Blue Sapphire z chromoterapią i unikatowym Laser Show czynią z parku wodnego AquaCity Poprad jeden z największych i najlepszych Aquaparków w Europie.

Baseny, w których temperatura wody waha się od 28°C do 38°C wyposażone są w liczne atrakcje wodne jak na przykład siedzenia i łóżka jacuzzi, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe i dzwon huśtawkowy.

AquaCity Poprad- Słowacja
fot. aquacity.com.pl

Zobacz stronę aquacity.com.pl lub pokaż na mapie. Odległość 60 km. Sezon LATO/ZIMA

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa

Najlepszym sposobem na rozgrzanie się podczas chłodnych dni jest bez wątpienia wizyta w Parku Wodnym Bešeňová.

Nowość tej zimy to sucha sauna z drewna świerkowego, w której przeżyjesz wyjątkowe seanse za pomocą miotełek. Rytuał ten dostarcza o wiele więcej korzyści dla zdrowia – poprawia układ krwionośny, podnosi odporność, siłę i pomaga na przykład w leczeniu astmy. Podczas rytuału ciało owiewane jest miotełkami przez prowadzącego ceremoniał, który także delikatnie uderza nimi po ciele, dzięki czemu skóra zostaje ukrwiona. Dodatkowo aromat unoszący się z miotełek posiada działanie lecznicze.p>

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa
fot. besenova.com

Zobacz stronę besenova.com lub pokaż na mapie. Odległość 90 km. Sezon LATO/ZIMA